Witajcie Zaklinacze!
Miesiąc temu zakończyliśmy zbiórkę. Od tego czasu trochę się działo. Piszemy, żeby zapewnić Was, że prace nad grą cały czas trwają. I mamy się czym pochwalić.

kolaz-zbiorczo

Po pierwsze jeżeli chodzi o ilustracje to mniej więcej 50% prac już za nami. Mamy prawie zamkniętą listę, jeżeli chodzi o ilustracje przedmiotów i zaklęć. Najtrudniejszy i najbardziej czasochłonny temat, czyli ilustracje potworów, pozostawiliśmy na koniec. Zależy nam, żeby jak najszybciej powstały wszystkie grafiki – to zostawi nam zapas czasu do pracy nad poprawkami. Wciąż na naszej liście są odwroty kart i design żetonów.

Miasto Goblinów

 

Po drugie do naszego zespołu dołączył trzeci grafik: Tomasz Mroziński, który odpowiadać będzie za ilustracje miast. Rzućcie okiem na jego prace i powiedzcie, że nie robią wrażenia. Łącznie w pudełku znajdzie się różnorodnych 11 Kart Wiosek. Staramy się, żeby każda z nich zabierała Was w ciekawe i odległe miejsca – zarówno jeżeli chodzi o świat, jak i zasady gry.

Jesteśmy też w trakcie prac nad dodatkowymi miastami. Przypominamy, że w trakcie zbiórki odblokowaliście dwa miasta. Obecnie testujemy Północną Grań – ostatni bastion na mroźnym pograniczu, gdzie zaprawieni w bojach wojownicy, odpierają ataki stworów, którym nie straszny ani miecz, ani zimno. To będzie wymagające miejsce dla wprawionych Zaklinaczy.

Następna w kolejności jest Ospała Skała. Jaka mroczna historia kryje się za tym miasteczkiem? Jak pokrętnie wykręci zasady gry? Poczekajcie, zobaczycie.

Trzy kolejne miasta zostały zakupione przez wspierających podczas zbiórki. Skontaktowaliśmy się już z tymi wyjątkowo kreatywnymi Zaklinaczami i ze wstępnych rozmów wyłaniają się fascynujące miejsca: świątynia boginki leczenia, ruiny świątyni ognia oraz… miasto lisów (zakupione przez Lisie Sprawy). Tak samo działamy już z Zaklinaczami, którzy zdecydowali się na zabawne teksty pod kartami. Zapowiada się wesoło.

To tyle póki co. Wszystko wskazuje, że będziemy gotowi do premiery zgodnie z pierwotnymi założeniami we wrześniu tego roku. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej to zapraszamy na nasz profil fb, gdzie przez cały czas prac na grą zamierzamy wrzucać karty i ilustracje.

Pozdrawiamy
Drużyna Zaklinaczy